Poznaj zespół Ginestetica:

dr Marek Walczak

Właściciel kliniki „Ginestetica”. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach z zakresu medycy estetycznej. Specjalizuje się w kompleksowym podejściu do potrzeb zgłaszanych przez pacjentki w zakresie ginekologii estetycznej, w tym zabiegów radiofrekwencji, labioplastyki, leczenia nietrzymania moczu, rewitalizacji pochwy, jak i zabiegów estetycznych dotyczących rewitalizacji skóry twarzy i ciała (usuwanie blizn, rozstępów, znamion).

Posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe jako lekarz położnik-ginekolog pracujący od zawsze w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym.

Agnieszka Walczak

Współzałożycielka kliniki „Ginestetica”. Odpowiedzialna za zarządzanie i zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług i komfortu podczas zabiegów. Z zawodu dyplomowany technik analityki medycznej z wieloletnim stażem pracy w laboratorium. 

Propaguje zdrowe podejście do technik odmładzania, kładąc nacisk głównie na poprawę komfortu życia. Bierze udział w zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz rewitalizacji skóry.

Prywatnie miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.


Natalia Krawczyńska

Magister Kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia z 5- letnim doświadczeniem. Pracownik prestiżowych klinik kosmetologicznych i laseroterapii w Warszawie. Specjalizuje się w terapiach łączonych. Praca jest jej pasją.